O Nas

Poznajmy się!

KIM JESTEŚMY?

Naszą szkołę tworzą ludzie z pasją

Lapis Events jest innowacyjną firmą, zajmująca się kompleksową organizacją szkoleń żeglarskich i motorowodnych.

Niesiemy za sobą lata praktyki i doświadczenie. Nie tylko szkolimy, ale kochamy żeglarstwo i chcemy zaszczepić w Was ten sam styl życia !

Każda oferta przygotowywana jest indywidualnie, a wyjątkowość naszego kursu oraz doświadczona kadra, pozwoli poczuć sportową rywalizację, otrzymując przy tym niezbędną wiedzę, potrzebną do bezpiecznego i beztroskiego poruszania się na akwenach wodnych.

ZESPÓŁ

Poznaj swoją załogę

Oliwia Korszun

Wilimy Giżycko Gdańsk

Instruktor i egzaminator. Założycielka firmy LapisEvents. Z żeglarstwem związana od najmłodszych lat. Wieloletni członek kadry narodowej Polskiego Związku Żeglarskiego oraz medalistka Mistrzostw Polski, Świata i Europy w żeglarstwie regatowym. Bazując na swoim doświadczeniu, kieruje firmą, dbając o każdy detal. Taktowna, cierpliwa, zawsze uśmiechnięta.

Bartłomiej Staśkiewicz 

Giżycko Olsztyn Gdańsk

Instruktor i egzaminator.
 Swoje doświadczenie żeglarskie budował od najmłodszych lat w lokalnym klubie sporym Baza Mrągowo. Miłośnik windsurfingu. Wyznaje Manaizm w mitologii Hawajskiej "MANA" jest duchową energią, która pochodzi z oceanu.
Życzliwy, pomocny, szczery.

Sylwester Chajewski

Warszawa

Instruktor i egzaminator.
Ze sportem związany od najmłodszych lat.
Miłośnik hokeju na lodzie, sportów wodnych i żeglarstwa podróżnego.
Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomiczno- informatycznej w Warszawie. Swoją karierę żeglarską rozpoczął w 2004 roku. Na swoim koncie posiada setki przepłyniętych mil, tysiące wyszkolonych kursantów oraz wiele godzin spędzonych na akwenach wodnych. Żeglarstwo to nieodłączna część jego życia, a sumienność, pracowitość i tradycyjna morska szkoła to cechy, które go wyróżniają. Niepoprawny optymista kochający życie.

Mateusz Chaberski

Giżycko

Instruktor i egzaminator.
Pasjonat żeglarstwa i sportów motorowodnych. Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Gdyni. Założyciel firmy czarterowej "Chaberboat". Z Mazurami związany od najmłodszych lat,
a Giżycko nazywa swoim drugim domem. To dzięki niemu na jeziorach Mazurskich nigdy nie zabraknie naszych jednostek! Miły, sumienny, komunikatywny.

ZAUFALI NAM

Nasze liczby

Ukończonych kursów

Patentów w ofercie

Lokalizacje do wyboru

Osoby w zespole

NASZE LOKALIZACJE

Wybierz filię, w której chcesz zrobić patent